Hemp Gru – Eter feat. Chonabibe (prod. Szwed SWD) [Visualisation] [DIIL.TV]Album Hemp Gru “Eter” jest dostępny w sklepach muzycznych oraz na

Booking: koncerty@hempgru.pl

Prezentujemy utwór “Eter”, tytułowy singiel promujący nowy album Hemp Gru. Gościnnie w kawałku pojawia się duet Chonabibe. Wizualizacja powstała podczas sesji zdjeciowej HGXXETER z Pawłem Fabjańskim i Oskarem Podolskim.

Posłuchaj w serwisach muzycznych:

Producent Wykonawczy: Maciej Bilka
Realizacja Nagrań: Arkadiusz Szwed “Hemp Studio”
Produkcja: Szwed SWD
Mix/Mastering: Rafał Smoleń
Teksty: Bilon, Wilku
Refren: Chonabibe

Hemp Gru na fb:
Hemp Gru na Insta:
Oficjalny sklep:

Subskrybuj nasz kanał DIIL.TV / Subscribe our DIIL.TV channel

#hempgru #hgeter #eter

47 comments

  1. Pozdro dla oburzonych, eter nieskończona energia która trzyma w ryzach wszytsko i zasila. wszyscy spotkamy się tam gdzie spływają wszystkie wody pod góra syjon lub pozostałościami po drzewie życia ! 💪☀️

  2. Teraz gdy się wszyscy budzicie i widzicie, że ze światem jest coś nie tak może zrozumiecie co chcieli nam przekazać. Eter ukryty pierwiastek..

  3. Ogromny szacunek ! Od klucza wyciągacie pomocną dłoń do społeczeństwa.. szkoda że tak mało osób to rozumie. LUDZIE lepsze życie jest w zasięgu ręki! Hg daje Ci klucz Ty sam otwórz drzwi ! Wszyscy którzy uważają że ten czy inny kawałek hg jest słaby musi się nauczyć przekaz dekodowac ! Pozdrawiam wszystkich myślących I jeszcze raz ogromny szacunek za to co robicie !! MIŁOŚĆ SZCZĘŚCIE RADOŚĆ I WDZIĘCZNOŚĆ !!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *